کاربر گرامی لطفاً قوانین زیر را جهت خرید از وبسایت bndcell با دقت مطالعه کنید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت bndcell هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری bndcell و سایر خدمات ارائه شده توسط bndcell به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات bndcell است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین bndcell از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های bndcell منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های bndcell تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف قوانین فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان و قوانین خرید از سایت برای مشتریان عزیز

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط bndcell از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان که توسط ما اهراز شده اند با bndcell همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت bndcell عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط bndcell بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است ولی bndcell به صورت کامل نظارت دارد تا نارضایتی به وجود نیاد و هر روز گزارش کار از فروشنده ها توسط bndcell گرفته می شود.
– فاکتور خرید را می توانید به راحتی از طریق ناحیه کاربری خود دانلود کنید.
ارسال کالا ها بین 2 روز یا نهایت 5 روز کاری انجام می شود.
bndcell به تمامی استان های کشور ارسال دارد.
– منظور از 2 روز کاری، یا نهایت 5 روز کاری منظور از زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار bndcell توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و bndcell تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف 2 روز بسته بندی و ارسال کند. درصورت ناموجودی محصول ثبت سفارش شده با شما کارشناس تماس می گیرد و در نهایت 48 ساعت مبلغ کل سفارش ناموجود شما مرجوع می شود.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و bndcell مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
اگر سفارش شما به هر دلیلی شکستن عدم مطابقت با محصول سفارش داده شده شما و هر دلیلی که موجب نارضایتی مشتری شود bndcell مبلغ سفارش شما را پس میدهد و شما میتوانید سفارش را برگشت بزنید به ادرس شرکت bndcell که در سایت ثبت شده است.

کد رهگیری 24 رقمی شرکت پست از طریق پیامک بین 2 روز کاری یا نهایت 5 روز کاری خدمت شما پیامک می شود پس در وارد کردن شماره تماس دقت بفرمایید در صورت نرسیدن با همکاران ما تماس بگیرید به صورت تلفنی کد رهگیری را به شما تقدیم می کنند.